Pozycjonowanie Kudowa-Zdrój

Pozycjonowanie na konkretne miasto takie jak Kudowa-Zdrój różni się znacznie od pozycjonowania szerokiego. Zamiast dobierać ogólne frazy dobieramy tylko te które są nakierowane na mieszkańców miasta Kudowa-Zdrój gdyż nie ma potrzeby pokazywać swojej oferty lokalnej dla ludzi spoza miasta Kudowa-Zdrój.

Jakie są podstawowe różnice w pozycjonowaniu lokalnym a pozycjonowaniu sklepu czy usług na cały kraj:

 • Optymalizacja strony internetowej dla lokalnych słów kluczowych, w tym dodanie ich do tytułów, opisów meta, treści strony i nagłówków związany z danym miastem np: „Kudowa-Zdrój pozycjonowanie
 • Dodanie strony internetowej do lokalnych katalogów biznesowych, takich jak Bing Places for Business i inne.
 • Zbieranie pozytywnych opinii od klientów i publikowanie ich na stronie internetowej i w lokalnych katalogach biznesowych.
 • Dostosowanie treści strony internetowej do lokalnych potrzeb i preferencji klientów.
 • Budowanie lokalnego link profilu, czyli zdobywanie linków z lokalnych żrodeł, takich jak portale informacyjne, strony branżowe, lokalne organizacje i media społecznościowe.
 • Skorzystaj z formularza darmowej wyceny:

  Darmowa wycena

  Skorzystaj z darmowej wyceny

  Warto też mieć na uwadze że pozycjonowanie lokalne na nazwę miasta daje dużo szybszy efekt bo fraza np: „pozycjonowanie Kudowa-Zdrój” jest dużo prostszą frazą niż „pozycjonowanie„. Jeżeli też trudność pozycjonowania lokalnego jest mniejsza to oczywiście też koszt takiej usługi jest niższy.

  Pozycjonowanie lokalne

  %d bloggers like this: